top of page
brnká

Jsem vystudovaná kytaristka, která svoji první píseň napsala až ve svých 37 letech. Tato píseň se jmenuje Štěstí. Je to můj osobní rozhovor s Bohem, kdy se otevřeně ptám, jak tu mám žít. Ve 33 letech mi totiž během tří hodin zemřel manžel a já zůstala sama se čtyřletou dcerou. Tři roky mi trvalo zjistit, jak to vůbec s kytarou mám. Píseň Štěstí otevřela cestu písničkářky a já po čase zjistila, že zpívat lidem je pro mne ten největší dar. Cítím sama sebe, svoji podstatu.

 

Miluji improvizaci a přítomný okamžik. Všechna vystoupení vznikají přímo na jevišti a je mi „trochu“ jedno kde a pro kolik lidí hraji. Miluji zpívat náhodnému kolemjdoucímu, babičkám a dědečkům v domovech, dětem v MŠ i ve škole, na různých festivalech i pro soukromé skupiny. Řídím se dle zadání pořadatele. Každé zadání je jedinečné a mě baví najít cestu, jak naše záměry sladit.

 

Ráda pro Vás skládám i písně na míru z Vašeho života...oslava narozenin, svatba, jmeniny. Píseň může sloužit i jako podpora v nesnadných dnech.

 

Moje velké přání je, abych se Vás dotkla v místě, kde to právě teď nejvíce potřebujete. Je mi jedno jestli Vás naštvu, obejmu, potěším nebo dojmu k slzám. Jen Vy sami víte, co právě teď nejvíce potřebujete. A já děkuji, že tu teď jste se mnou. Jste pro mne veliký DAR. S Vámi má moje zpívaní smysl.

52601B46-E960-4F0D-9A50-D2F0A9C9E572.jpe

Zde si můžete hudbu poslechnout :

bottom of page