top of page
DSC06330.jpg

Můžete mě vyhledat, když:

 

a) Víte, že máte nějaký problém, ale nevíte, jak na něj. Máte strach mu čelit, docházejí vám síly a dosavadní metody nefungují. A prostě už na to nechcete být sami.

b) Není vám dobře, ať už fyzicky nebo psychicky. Cítíte, že je něco špatně, jste vyhořelí, zdeptaní, vyčerpaní, frustrovaní a nevíte proč.

c) Kdykoli jindy.

 

Z vašich slov a stylu projevu rozpoznávám tendence, které vás v životě omezují nebo působí destruktivně. Vnáším vám světlo do míst, která sami nevidíte nebo si je nechcete přiznat. Pokud si ve svém životě přejete změnu, je třeba tato místa poznat a proměnit. Nejen v tom vás plně podporuji. Společně nalézáme vaše nové možnosti a cesty. Při setkání v nejpřítomnějším okamžiku pro vás vytvářím originální podporující postupy. Záznam konzultace vám následně pošlu i formou audionahrávky pro poslech v klidu domova.  Stěžejní informace vám také písemně shrnu mailem.

Jak to probíhá ještě konkrétněji? Při osobních konzultacích mi nejdříve řeknete, co vás tíží a proč jste mě vyhledali. Pak se ptám já na všechno, co mě k tématu napadne, naprosto intuitivně, přičemž čerpám i z bohatých zkušeností s lidmi, z jejich vyzařování, stylu mluvy a projevu těla. Často vidím souvislosti jinde než vy. Proměním váš pohled na situaci na soucitnější a vědomější. Pokud se objeví možnost, přímo vás navádím k prožitku své podstaty, což se může stát výborným opěrným bodem pro vaše situace. K léčení různých míst používáme vědomé vizualizace, učím vás používat dech tak, abyste si uměli ulevit a také sami pomoct. Speciálními technikami uvolňujeme mysl i tělo. Všechno je propojené a je třeba pracovat na všech úrovních. 

Často vytvářím na místě léčivou pomůcku přímo pro vás. 

Cílem je vás podpořit ze všech možných stran natolik, abyste si v tématu poradili dále sami. Témata jsou možná jakákoliv, protože především měním úhel pohledu na ně, učím jinému přístupu k tomu, co je. Laskavě, důvtipně a hravě. 

Postupujeme komplexně od vašeho těla, přes veškerou vaši žitou realitu až k podstatě vašeho bytí. Nalézt svou podstatu, která přesahuje vaši vlastní mysl, je nejcennější dar, který si sami sobě můžete dát. TO se stává tou nejmocnější berličkou při jakýchkoliv těžkostech v celém vašem životě. 

***

Nahrávky, jsou takový malý poklad, neb přenášejí energii a během opakovaného poslechu můžete uslyšet i to, co jste napoprvé přeslechli. Při každém poslechu můžete najít něco nového, protože nahrávky vznikají v silném toku energie, v živém autentickém přenosu. 

Kde? Zkušenost mi ukázala, že téměř kdekoliv. Často mě cesta zavede přesně směrem, kde si mě někdo volá. Mohu zajet i k vám, běžně se setkáváme v Praze, Brně a Jičíně. U vás či u mě doma je výhoda v tom, že neplatíme za nájem prostoru.

Mé působiště je nyní v Ledči nad Sázavou. 

Kdy? Hlavně ve chvílích krize, růstu, zmatku, zoufalství nebo změny. Tam totiž velmi pomáhá i správné načasování. Nebo kdykoliv vás ke mně něco zavolá. Nejlepší doba je hned. Neodkládejte se, dejte si přednost, důležitost. 

Nebojte se zavolat, pro mě je to naprosto v pořádku. Tel.: 731070207. Když právě nejsem na příjmu, volám zpět. 

Děkuji za odeslání!

Ceník

Osobní setkání - 3630 Kč (čas cca 2-2,5 hod)

Online, telefon s audio záznamem 1450 Kč za 90 minut

Objednávejte se zde:

bottom of page